امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114321
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 20
ناصر خدر نژاد که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: متاسفانه مشکل مواد مخدر یکی از معضلات جدی ما در موسم حج ...

ناصر خدر نژاد که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: متاسفانه مشکل مواد مخدر یکی از معضلات جدی ما در موسم حج است و تاکنون بیش از 50 نفر از زائران از سراسر کشور به دلیل حمل مواد مخدر از اعزام به خانه خدا بازماندند.

وی ادامه داد: این در حالی است که هنوز پروازهای برخی از شهرهای ما آغاز نشده است و اگر ما بتوانیم مشکل آنها را حل کنیم با پروازهای بعدی اعزام می‌شوند اما اگر آنها مشکل اعتیاد داشته باشند ویزای آنها لغو شده و افرادی که در لیست انتظار هستند جایگزین آنها می‌شوند.

معاون سازمان حج و زیارت ادامه داد: خوشبختانه بجز این موضوع در موسم حج امسال تاکنون مشکل خاصی مشاهده نشده است و در بازدیدهایی که به همراه سرپرست حجاج ایرانی از هتل‌ها انجام داده‌ایم شاهد هستیم که همه زائران از روند اجرایی حج امسال ابراز رضایت کردند.

خدر نژاد ادامه داد: بحث انعقاد قرارداد برای مسکن و هتل در سال آینده در مدینه منوره را آغاز کردیم و امیدوار هستیم با توجه به مشکل کمبود هتل در مدینه، بتوانیم تا پایان عملیات حج، موضوع اجاره هتل‌های مدینه را به پایان برسانیم و به دنبال این هستیم که هتل‌های جدید را در گردونه خدمت‌رسانی به زائران قرار دهیم.

وی همچنین به بحث تغذیه زائران اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه امسال نیروهای بسیار مجربی را برای آشپزخانه‌ها انتخاب کرده‌ایم، این افراد تنوع غذایی را در دستور کار خود قرار دادند و در نظرسنجی انجام شده تاکنون زائران از بخش تغذیه بیش از 93 درصد ابراز رضایت کردند که امیدوار هستیم این روند تا پایان عملیات حج ادامه یابد.

معاون سازمان حج و زیارت درخصوص حمل و نقل زائران نیز گفت: خداروشکر تاکنون وضعیت بسیار خوبی را در این زمینه داشته‌این و هیچ شکایتی در این مورد تا این لحظه به ما نرسیده است و این نشان می‌دهد خدمت‌رسانی شرکت‌هایی که با آنها قرارداد داشته‌ایم تا این لحظه به خوبی انجام شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها