امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114336
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ هانس بلیکس، مدیر کل اسبق آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، درباره کتاب «بحران ساختگی»‌ گفته است:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ هانس بلیکس، مدیر کل اسبق آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، درباره کتاب «بحران ساختگی»‌ گفته است:

«در حالی‌که، دادن سرنخ‌هایی به بازرسان بین‌المللی آژانس انرژی اتمی درباره اینکه کجا را بازرسی کنند و یا چه چیزی را آزمایش کنند ارزشمند است، اما اطلاعات ملی در این زمینه‌ها معمولاً مشکل‌دار است. در قضییه عراق، اطلاعات ناقص باعث به راه انداختن جنگ علیه تسلیحات کشتار جمعی این کشور شد، تسلیحاتی که از اساس وجود نداشتند. آیا اطلاعات غیرقابل اعتماد و یا دستکاری‌شده روزی باعث حمله به ایران بر اساس دلایل بی‌پایه و اساس نیز خواهد شد؟ من از گرت پورتر سپاسگزارم که بررسی دقیق و نقادانه‌ای از اطلاعات ارائه شده به آژانس به عمل آورده است. وقتی که سازمان‌های امنیتی از ترور دانشمندان هسته‌ای احساس شرم نمی‌کنند باید مطمئن باشیم که لحظه‌ای هم برای ساختن شواهد جعلی درنگ نمی‌کنند.»

گفتنی است کتاب «بحران ساختگی» در 430 صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده و قیمت آن نیز 18500 تومان است. این کتاب روز شنبه 5 مهرماه با حضور جمعی از شخصیت های داخلی و خارجی رونمایی خواهد شد.

شماره تلفن 88911669 پاسخگوی سفارشات مربوط به کتب انتشارات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها