امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11434
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی، ظهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی، ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور شعبان‌پور، معاون امور مجلس و حقوقی استان‌ها و معاونان این اداره‌ کل برگزار شد، مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی معرفی شد.

در حکمی از سوی محمدشریف ملک‌زاده، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فریدون فعالی به عنوان قائم‌مقام رئیس سازمان و مدیرکل میراث فرهنگی خراسان‌رضوی منصوب شد.

در این حکم آمده است: امید است با وقوف کامل به اهمیت و نگهداری از میراث گرانبهای فرهنگی، تاریخی، معنوی، مذهبی، طبیعی، هنرهای سنتی، صنایع دستی و همچنین صنعت گردشگری، ضمن بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب‌نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره و منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و سایر مسئولان استانی که از مهم‌ترین وظایف مدیریتی است در فضایی صمیمی و دوستانه برای تحقق اهداف متعالی سازمان گام‌های مؤثری بردارید.

در این جلسه همچنین از علی مومنی، مدیرکل سابق اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌رضوی تقدیر شد.

فریدون فعالی پیش از این مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس بوده است.

انتهای پیام/70001/ز/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها