امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114348
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 25
ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور پس از بازدید از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه

ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور پس از بازدید از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: یکی از خبرگزاری‌هایی که همیشه مورد توجه دانشگاه پیام نور بوده است، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است که شخصا دو بار در روز سایت این خبرگزاری را بازدید می‌کنم.

وی افزود: همیشه نگاه مثبتی بین دانشگاه پیام نور و پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; وجود داشته است که امروز خوشحال شدم نشاط و پویایی را در این مجموعه دیدم و البته برای چنین خروجی رضایت‌بخشی اینگونه نشاط نیز لازم است.

فراهانی گفت:‌ دانشگاه پیام نور نیز دانشگاهی با گستره ملی و ماموریت متفاوت از دانشگاه‌های دیگر است و رقیب دانشگاه‌های دیگر به شمار نمی‌رود.

سرپرست دانشگاه پیام نور اظهار داشت: این دانشگاه مولود و محصول نظام است و افتخار دارد که ماندگارترین تأثیر را در عرصه آموزش عالی بخصوص در دهه 70 و 80 داشته و تقاضای ورود به آموزش عالی یکی از دغدغه‌های نظام را پاسخ داده است.

وی اضافه کرد: برخی تقاضاها در عرصه آموزش عالی بدون وجود دانشگاه پیام نور پاسخ داده نمی‌شد، بخصوص برای کسانی که به دلایل ذهنیت سنتی خانواده‌ها و یا هزینه زیاد امکان مهاجرت به شهرهای بزرگ را نداشتند.

به گفته وی دانشگاه پیام نور امروز حدود 850 هزار دانشجوی شاغل به تحصیل و 760 هزار دانش‌آموخته دارد و خود را به فضای داخل محدود نکرده است بلکه 14 مرکز نیز در خارج از کشور دارد.

سرپرست دانشگاه پیام نور گفت:‌ این دانشگاه تنها دانشگاهی است که ارز را به داخل برمی‌گرداند و در نگهداری زبان فارسی نیز نقش بسزایی داشته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها