امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114356
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یکی از راهبردهای بخشنامه بودجه 94 که به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است موضوع کاهش فاصله

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یکی از راهبردهای بخشنامه بودجه 94 که به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است موضوع کاهش فاصله طبقاتی بین دهک‌های درآمدی در جهت توسعه عدالت اجتماعی است.

محورهای این سیاست به موضوع استمرار اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها با تکیه بر نتایج حاصل از آسیب شناسی وضع موجود و تاکید بر روش‌های جدید در حمایت از گروه‌های هدف و نیز جهت گیری و هدایت منابع نهادهای حمایتی برای توانمندسازی گروه‌های تحت پوشش در کنار آن کمک به تامین کالاهای اساسی و ضروری جامعه به ویژه کالاهای مورد نیاز اقشار آسیب پذیر است.

به گزارش فارس در حالی تاکید بر روش‌های جدید از گروه‌های هدف در این محور انجام شده که طبق تبصره 21 قانون بودجه سال جاری دولت موظف به تعیین سقف درآمدی و حذف غیرنیازمندان یارانه بگیر است که تاکنون اجرایی نشده و مسئولان نیز در این راستا پاسخ شفاف برای عملیاتی کردن قانون ارائه نمی‌کنند.

همچنین یکی از برنامه‌های دولت ارائه سبد کالا به نیازمندان تحت پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی است که در این راهبردها نیز به آن اشاره شده است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها