امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114365
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 65
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر فارسی نژاد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع ‫اعضای ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر فارسی نژاد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع ‫اعضای شورای مرکز مطالعات حزب موتلفه اسلامی‬ سخن می‌گفت اظهار داشت: در مسیر انقلاب اسلامی هر چه قدر از روحیه حاکم بر کشور در زمان دفاع مقدس فاصله گرفتیم، دچار آسیب‌های فرهنگی بیشتری شدیم.

وی در ادامه افزود: امروز مشکل اول کشور مباحث فرهنگی است، به گونه‌ای که در بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی نیز ناشی از اشکالات فرهنگی حل نشده است.

فارسی نژاد ادامه داد: هنگامی که آمار و ارقام رشد معضلات فرهنگی و اجتماعی را طی دوران انقلاب ارزیابی می کنیم، نسبت مستقیمی را بین گسترش ناهنجاری های فرهنگ و فاصله زمانی تا دوران دفاع مقدس مشاهده می کنیم.

رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اگر چه قرار گرفتن در فضای آن دوران خود عامل مهم همراهی با ارزشهای انقلاب و احترام به آموزه های دینی بود اما نمی توانیم کوتاهی در تثبیت و حفظ ارزشهای آن دوران را منکر شویم.

وی در ادامه گفت: نیاز امروز جامعه فرهنگی کشور تجلی روحیه رزمندگان و شهدا در مردم و خصوصا مسئولیت کشور است چراکه هرچه مردم مسئولین اجرایی کشور را مخلص‌تر و معتقدتر و عامل‌تر به ارزش‌های دینی و انقلابی ببینند، همراهی و همدلی شان بیشتر می‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان تاکید کرد: ساده زیستی و اعتقاد عملی به ارزشهای انقلاب در جامعه کنونی دچار رنگ باختگی شده است و همین معضل زمینه ساز هجوم اثر گذار استکبار در حوزه فرهنگ است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار