امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114367
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 183 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 183 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت با صدور بیانیه‌ای از رزمایش بزرگ اقوام و عشایر ایران اسلامی تقدیر و تشکر کردند.
متن کامل این بیانیه که ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس و با حضور سران اقوام آذری، کُرد، عرب، قشقایی، بلوچ، سیستانی و ترکمن و فارس و لر و گیلکی و مازندرانی با میزبانی استان کرمانشاه با شکوه فراوان برگزار شد.
این رزمایش با هدف نشان دادن اتحاد اقوام و آمادگی دفاعی آنان از میهن اسلامی‌مان تحت زعامت مقام معظم رهبری صورت گرفت.
این رزمایش قدرت عشایر ایران را به آمریکا، اسرائیل و ایادی آنان نشان داد و به وضوح اعلام کرد که همه ملک ایران سرای من است و در صورت به خطر افتادن قطعه‌ای از سرزمین ایران اسلامی اقوام مرزهای قومی را در نوردیده و بر پایه دفاع از میهن اسلامی در جای جای آن آماده فداکاری هستند.
جا دارد این اقدام مقدس که زمینه‌ساز مشارکت تمام اقوام جوامع اسلامی برای شکل‌دهی ارتش بزرگ مردمی جهان اسلام است، در سال‌های آتی با استعداد بیشتر و با سطح سرزمینی فراتر تکرار شود، ما امضاکنندگان این بیانیه قدردانی خود را از اجرای موفق رزمایش اقوام اعلام می‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها