امروز : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 1
۰۰:۴۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114373
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 9
بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات داعش در ...

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات داعش در سطح منطقه گفت: منطقی‌ترین راه در بحث مبارزه با داعش این است که ملت‌های منطقه با محوریت جمهوری اسلامی ایران خود وارد عمل شوند

وی افزود: با توجه به پتانسیل جنبش عدم تعهد این جنبش می‌تواند تأثیر بسزایی در مقابله با داعش داشته باشد و این مقابله با محوریت جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرد.

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره طالب حق بوده و توانسته در حل مسائل و مشکلات در منطقه مؤثر باشد و موضوع داعش نیز از سایر مسائل مستثنی نیست.

نعمتی خاطرنشان کرد: شکی نیست که داعش توسط آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی به وجود آمده و نافرمانی این گروهک از آمریکا این کشور را بر آن داشته تا به فکر بسیج کشورهای منطقه برای مقابله با این گروه تروریستی می‌افتد که البته تجربه سوریه نشان داد که آمریکا نمی‌تواند حضور مؤثری در منطقه داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار