امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114379
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (دوم مهر ماه 93) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (دوم مهر ماه 93) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

فرهاد بشیری و عبدالرحمان رستمیان نمایندگان پاکدشت و دامغان در تذکری به وزرای صنعت و اقتصاد خواستار جلوگیری از واردات خودروهای خارجی به منظور حمایت از صنایع داخلی شدند.

میرقسمت موسوی‌ اصل نماینده مردم گرمی در مجلس به رئیس جمهور لزوم رسیدگی جدی به نحوه تعاملات دولت با نمایندگان را متذکر شد.

فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین به وزیر اقتصاد در مورد افزایش قیمت کالاهای مورد نیاز جامعه و جلوگیری از افزایش این قیمت‌ها تذکر داد.

نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح علت رفتار تبعیض آمیز در پرداخت پاداش فرهنگیان در مناطق محروم شد.

احمد شوهانی نماینده مردم ایلام به وزیر ورزش و جوانان در مورد عدم حضور معاون پارلمانی وزیر در مجلس و عدم تعامل با نمایندگان تذکر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها