امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114386
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدموید حسینی‌صدر عضو کمیته اجرایی ایران در اجلاس بین‌المجالس آسیایی پس از پایان جلسه امروز مجلس، در جمع ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدموید حسینی‌صدر عضو کمیته اجرایی ایران در اجلاس بین‌المجالس آسیایی پس از پایان جلسه امروز مجلس، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پس از انتخاب اعضای هیات اجرایی که روز گذشته در مجلس انجام شد امروز در بین اعضا انتخاباتی برگزار شد و آقای دستغیب به عنوان رییس شورای اجرایی بین‌المجالس انتخاب شد و من به عنوان دبیرکل هیات اجرایی بین‌المجالس انتخاب شدم. آقایان ضرغام صادقی و بت‌کلیا به عنوان نواب رییس و رحمت‌الله نوروزی به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.

حسینی صدر با بیان اینکه 22 مهرماه اجلاس بین‌المجالس یا IPU در ژنو سوئیس برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این اجلاس از اهمیت بالایی برخوردار است که با حضور نمایندگان حدود 145 کشور دنیا برگزار می‌شود و هر ساله اجلاس بین‌المجالس 2 جلسه اصلی پاییزه و یک جلسه بهاره برگزار می‌کند که اجلاس بهاره بین‌المجالس در ویتنام تشکیل خواهد شد.

نماینده مردم خوی در مجلس ادامه داد:‌ در اجلاس ژنو قطعا بیش از 130 کشور دنیا از 148 کشور عضو طبق پیش‌بینی‌ها شرکت خواهند کرد و حضور رییس مجلس ایران در این برهه از زمان که کشورمان به دنبال توسعه روابط خارجی با کشورهای مختلف است می‌تواند بسیار سودمند و پرثمر باشد و قطعا حضور رییس مجلس سطح و رده هیات ایرانی را بالا خواهد برد و هشت الی 9 نفر از نمایندگان نیز در این اجلاس رییس مجلس را همراهی خواهند کرد که یک نفر از آنها از نمایندگان خانم خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها