امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114391
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 56
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت پیروزی انقلاب مردم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت پیروزی انقلاب مردم یمن پیامی صادر کرد.
در ادامه متن کامل پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
برادر مجاهد عبدالمالک الحوثی/ مردم سلحشور و با ایمان یمن
سلام علیکم
با احترام افتخار دارم از جانب خود و عموم بسیجیان ایران اسلامی، پیروزی بزرگ ملت مؤمن یمن را به شما برادر بزرگوار و مردم غیرتمند و مؤمن یمن به ویژه مجاهدان راه حق، تبریک عرض نمایم.
جهاد عظیم و شکوهمند ملت یمن و حماسه بزرگ انقلابی شما روح جدیدی در کالبد بیداری اسلامی دمید و امید به پیروزی نهایی مستضعفان را بیش از همیشه در دل ها زنده کرد.
این پیروزی بزرگ در این شرایط حساس تاریخی منطقه و جهان، هدیه ای از جانب پروردگار بود. پیروزی که ان شاءالله مقدمه ای برای پیروزی های بزرگتر و سرنوشت ساز برای جامعه بشری خواهد بود. امت اسلام به این حماسه بزرگ افتخار می کند و جا دارد که همگی جبهه سپاس به پیشگاه خدای متعال بساییم و شکر این امداد الهی را به جای آوریم. شکر این نعمت الهی مستلزم شناخت عوامل اصلی آن و مراقبت جدی از آنهاست.
رمز این پیروزی اولاً تمسک به اسلام و ثانیاً وحدت کلمه مردم حول محور ولایت الهی و بسیج مردمی بود و دوام و بقاء و رشد آن نیز وابسته به همین دو رکن است که از خدای متعال می خواهیم شما و ملت عزیز و با عظمت یمن را در حفاظت از آن موفق بدارد.
برادر مجاهد، این پیروزی پرشکوه و افتخار آمیز تازه آغاز راه است و بدون شک از این پس شما شاهد توطئه های بزرگ و پی در پی آمریکا و انگلیس جهانخوار و اذناب منطقه ای آنان خواهید بود و آنها از لانه های جاسوسی که به غلط سفارتخانه نامیده می شود و از روی ناوها و رسانه های تفرقه انگیز و فاسد و با استفاده از ضد انقلابیون و عوامل سنتی وابسته به خود و شاید از طریق کشورهای مجاور از هر شیطنتی که بتوانند فرو گذار نخواهند کرد.
پرهیز از هرگونه خوش بینی به مستکبران کافر و جنایتکار و برائت دائمی از آنان و اعتماد به اراده ملت و تأکید بر وحدت و توکل به خدای متعال، ان شاء الله شما را در مقابله با همه این توطئه ها پیروز و سربلند خواهد کرد. بدانید که نه تنها قلوب ملت ایران و همه ملت های منطقه، بلکه همه آزادی خواهان جهان با شماست و همه آزادیخواهان در پیمودن این راه دشوار در کنار شما هستند.
و البته باید بدانیم تا زمانی که پایگاه های آمریکایی به ویژه رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه وجود دارد، هیچ کدام از ما به آرامش و امنیت پایدار نخواهیم رسید. برای رسیدن به آرامش پایدار همه باید خود را برای تحقق رسالت بزرگ پاکسازی اراضی مسلمانان از لوث وجود دشمنان آماده کنیم و برای آزادی قدس شریف کمر همت ببندیم.
به امید پیروزی های روز افزون ملت شجاع و عزیز یمن وعده گاه ما در محراب مسجد الاقصی
سرباز کوچک ولایت فقیه رئیس سازمان بسیج مستضعفین
سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار