امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114411
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۳
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی حمید رضا رستمی را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی حمید رضا رستمی را به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.

عباس شعری مقدم در این حکم با اشاره به سوابق مفید و ارزشمند حمیدرضا رستمی در سمت های مدیریتی وی را در این سمت منصوب کرده است.

به گزارش فارس حمیدرضا رستمی پیش از این مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری برزویه بود که تا همین اواخر 70 درصد از ریفورمیت مورد استفاده در تولید بنزین را تولید می کرد.

وی بارها از کیفیت تولید ریفورمیت در پتروشیمی ها دفاع و اعلام کرده بود در صورت عدم نیاز داخل به ریفورمیت پتروشیمی آن را به خارج از کشور صادر می‌کنیم.

وی در یک نشست خبری تصریح کرده بود اکنون عدد اکتان‌ افزا بنزین تولیدی 95 است که پس از عرضه به پالایش پخش کنترل کیفیت می‌شوند و اظهارات برخی درباره آلودگی این بنزین غیرکارشناسی است.

رستمی با اشاره به اینکه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مسئول تعیین کیفیت بنزین پتروشیمی است، گفته بود بنزین تولید شده در پتروشیمی یکی از پاک‌ترین بنزین‌های دنیاست و امیدوارم ترویج ناسپاسی در بین مسئولان دولتی از بین برود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها