امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114414
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، سرتیپ امیر علی حاجی‌زاده بعد از ظهر امروز در همایش بسیج کارگری که در شرکت آذرآب اراک برگزار شد، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، سرتیپ امیر علی حاجی‌زاده بعد از ظهر امروز در همایش بسیج کارگری که در شرکت آذرآب اراک برگزار شد، اظهار داشت: کارشناسان و مهندسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبعیت از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در عرصه تولید تسلیحات نظامی، ایران را به عنوان یک  قدرت نظامی در منطقه تبدیل کرده‌اند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران تسلیحات نظامی را به کشورهای دوست و همسایه برای دفاع صادر می‌کند که این مهم از برکات تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و اتحاد در میان نیروهای انسانی است.

وی ادامه داد: دوران هشت سال دفاع مقدس پرافتخارترین برگ تاریخ ایران اسلامی به شمار می‌رود، چراکه ایرانیان با تمام توان اعتقادی و همبستگی خود در برابر همه دنیا که علیه این کشور توطئه نظامی کرده بودند، ایستاد.

حاجی‌زاده تصریح کرد: جنگ از سوی نظام سلطه و با محوریت کشور عراق با هدف تجزیه کشور و خاموش شدن نور انقلاب در ایران اسلامی بر ما تحمیل شد که اراده راسخ مردم توطئه شوم دشمنان را بعد از هشت سال خنثی کرد.

وی تأکید کرد: ایران در سال‌های آخر جنگ در مقایسه با سال‌های اول به کشوری قدرتمند و با تجارب بسیار تبدیل شده بود که این امر به دلیل اتحاد و اکتفای به نیرو و توان داخلی بود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: شکست دشمن در جنگ نظامی سبب شد تا به جنگ نرم و هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی روی بیاورند.

وی عنوان داشت: در چنین شرایطی مدیران و مسئولان ارشد کشور باید با اتکا به تجارب هشت سال دوران دفاع مقدس و با محوریت نیروی مردمی به مقابله با این جنگ به پا خیزند.

حاجی‌زاده با بیان اینکه مسئولان و مدیران کشوری فرماندهان قرارگاه‌های جنگ نرم و اقتصادی هستند، گفت: نظام سلطه به ویژه کشور آمریکا با حضور در عرصه‌های بین‌المللی به دنبال بستن راه اقتصاد ایران از طریق کاهش خدمات بانکی بین‌المللی است و این کشور از هر راهی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده خواهد کرد که با وجود این امر هوشیاری مسئولان ضروری است.

وی با اشاره به ناکارآمدی تحریم‌های دشمن در مقابل اراده مردم ایران، چنین توضیح داد: در مقابله با جنگ اقتصادی نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی رهنمودهایی را به مدیران ابلاغ کرده‌اند که درآینده‌ای نزدیک اتفاقات بسیار خوبی در عرصه‌های اقتصادی و نظامی کشور به وقوع خواهد پیوست.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشریح کرد: نظام سلطه فقط زبان قدرت و مقابله را می‌فهمد و حضور ایران در مذاکرات به دلیل قانع کردن برخی از عوامل داخلی و خارجی در راستای اثبات دروغ بودن وعده‌های آمریکا است.

وی گفت: کشور ایران به دنبال بی‌خاصیت کردن تحریم‌ها با استفاده از ظرفیت تولیدی داخل و نیروی انسانی فعال و پویا است که تاکنون نیز به میزان بالایی به این موفقیت دست پیدا کرده‌ایم.

حاجی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: حضور آمریکا در ائتلاف علیه داعش سیاه‌بازی این کشور است که ایران با هوشیاری در این عرصه خود به حمایت از ملت عراق برخاسته است.

انتهای پیام/87002/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها