امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11443
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در خصوص انسجام نیروهای ارزشی و اصولگرا برای معرفی افراد اصلح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در خصوص انسجام نیروهای ارزشی و اصولگرا برای معرفی افراد اصلح برای شوراهای اسلامی شهر و روستا از حجت‌الاسلام پناهیان نظرخواهی نموده و به پیوست نسخه‌ای از سوال و جواب مکتوب را برای خبرگزاری ارسال کرده‌اند که متن کامل آن به شرح زیر است.
 
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای پناهیان
سلام علیکم
با احترام، با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) مبنی بر دور نماندن اهمیت انتخابات شوراها از چشم مسئولین، مردم و نخبگان ،خواهشمند است نظر خود را در خصوص انسجام نیروهای ارزشی و اصولگرا برای معرفی افراد اصلح برای شوراهای اسلامی شهر و روستا تحت عنوان "خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت"در سراسر اعلام فرمائید.
با تشکر   
ستاد خبری خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت
 
متن جوابیه حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای پناهیان:
بسم الله الرحمن الرحیم

بهترین خبر دربارۀ انتخابات شوراها توافق نیروهای معتقد و خدمتگزار دربارۀ فهرست مشترک نامزدهای شورای شهر تهران است که قطعا موجب سهولت انتخاب شهروندان محترم تهرانی خواهد شد. تلاش دوستان خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت برای ایجاد این همگرایی قابل تقدیر است. اینکه در ازدحام مباحث انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شورای شهر فراموش نشد یک کار بسیار ارزشمند است. مطمئنان دوستان تلاش کافی برای شناسایی افراد واجد صلاحیت انجام داده‌اند. امیدوارم شاهد رونقی بیش از پیش در شورای شهر باشیم.
علیرضا پناهیان
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها