امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114437
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با محکومیت جنایات داعش این گروه را عمال آمریکا و اسرائیل عنوان کرد.

وی با بیان اینکه امروز داعش به دنبال پدید آوردن معضلاتی در منطقه و جهان اسلام است، تصریح کرد: داعشی‌ها همانطور که همگان اطلاع دارند توسط مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه حمایت می‌شوند و این مثلث شوم منابع مالی داعشی‌ها را تأمین می‌کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تأکید بر اینکه رویکرد جدید غرب در مواجهه با داعش چند وجهی است، خاطرنشان کرد: یک وجهه این رویکرد بازگرداندن چهره خشن برای اسلام است، آنها به دنبال این هستند که به نوعی حملات خود در طول سال‌های گذشته به سوریه، عراق، افغانستان و فلسطین را بازیابی کنند.

وی ادامه داد: یک وجهه دیگر توجه غربی‌ها به داعش ایجاد شرایط بین‌المللی بر ضد جمهوری اسلامی ایران و پدید آوردن نوعی هزینه برای کشورمان است، استراتژی سوم آنها نیز ایجاد هزینه برای دولت سوریه و عراق است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران با شناخت کامل از شرایط منطقه به دنبال برملا کردن ماهیت گروهک تروریستی داعش است، گفت: ما امروز باید جهانیان را نسبت به خطر داعش آگاه کرده و دور بودن آنها از اسلام واقعی را به ملت‌های جهان نشان دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها