امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11444
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سعید مرتضوی در نشست خبری که امروز در سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد درباره افزایش حقوق بازنشستگان اظهار داشت: سازمان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سعید مرتضوی در نشست خبری که امروز در سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد درباره افزایش حقوق بازنشستگان اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی برای افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان نیاز به 2 هزار و 800 میلیارد تومان منابع مالی دارد که در جلسه امروز با مسئولین تدارک نهایی در این خصوص انجام شد.

وی با اشاره به اینکه مشکلی برای پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان نداریم گفت: پیشنهاد افزایش حقوق به دولت ارسال شده است و طی این هفته و هفته آینده این مصوبه به سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ خواهد شد.

مرتضوی تأکید کرد: در سال‌های گذشته حقوق بازنشستگان از تیر و مرداد افزایش می‌یافت ولی قول می‌دهیم که تا پایان خرداد ماه حقوق بازنشستگان همراه با مابه‌التفاوت پرداخت می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خاطر نشان کرد: حداقل حقوق بازنشستگان در سال جاری 700 هزار تومان است و این امتیاز برای افرادی است که کاملا حق بیمه خود را پرداخت کرده باشد.

مرتضوی درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان اظهار داشت: در قانون جدید سازمان تأمین اجتماعی به بیمه تکمیلی نیز اشاراتی شده است و در حال حاضر این موضوع توسط کارشناسان در حال بررسی است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بازنشستگان از بیمه تکمیلی دی رضایت کامل ندارند گفت: کانون‌های بازنشستگی که توسط منتخبین بازنشستگان تأمین اجتماعی تشکیل شده است قراردادی با بیمه دی منقد کردند و این موضوع هیچ گونه ربطی به سازمان تأمین اجتماعی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها