امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114447
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس گفت: از آنجایی که در نگاه کار گروه ساماندهی مد و لباس، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس گفت: از آنجایی که در نگاه کار گروه ساماندهی مد و لباس، طراحی و تولید لباس‌هایی که در آن ها از فکر و ایده یک هنرمند استفاده شده، نوعی آفرینش هنری محسوب می‌شود، لزوم حمایت از هنرمندان این حوزه از جمله وظایف مهم این کار گروه است.

وی با بیان اینکه حمایت از طراحان لباسی که فعالیت های خود را در قالب طرح های منطبق بر فرهنگ و ارزش‌های جامعه انجام می‌دهند، از اولویت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: متأسفانه در مواردی شاهد هستیم، مزون هایی که عموما در قالب واردکنندگان غیر قانونی پوشاک فعالیت تجاری دارند، با امکانات مالی گسترده نسبت به تبلیغات وسیع شهری و یا به کارگیری سایر روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری اقدام می‌کنند.

قبادی تصریح کرد: این موضوع موجب بروز آشفتگی در بخشی از عرصه فعالیت‌های مد و لباس کشور شده است.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور افزود: به همین منظور با هماهنگی‌هایی که با مراجع قانونی در حال انجام است، از این پس تبلیغات شهری، تبلیغات در نشریات و آگهی نامه‌ها و سایر تبلیغات رسانه‌ای در حوزه مد و پوشاک تنها با ارائه مجوز قانونی صادره از سوی کار گروه ساماندهی مد و لباس امکان پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها