امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114450
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی دولتی در این باره اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهر ایلام و تشابه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی دولتی در این باره اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در شهر ایلام و تشابه در شیوه و شگرد سرقت ها، اکیپی از کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: سارق در آخرین سرقت خود و غافل از تصویربرداری توسط آیفون منزل، تعدادی از اموال این خانه را به سرقت برده بود که با شناسایی چهره وی مشخص شد که  از سارقان سابقه دار بوده و هم اکنون نیز در زندان به سر می برد.

این مقام مسئول ادامه داد: این سارق از سه ماه پیش دارای رأی باز بوده که با سوء استفاده از این موضوع در خارج از زندان اقدام به سرقت منازل در سطح شهر می کرد که پس از هماهنگی با مرجع قضایی، سارق زندانی جهت ادامه تحقیقات در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و در بازجویی های انجام شده به 30 فقره سرقت منازل در شهر ایلام اعتراف کرد که با بازسازی صحنه های جرم، مالباختگان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان با اشاره به دستگیری 2 مالخر در این پرونده گفت: مقادیری از اموال مسروقه شامل طلاجات، رایانه، تبلت، تلفن همراه، پول، لپ تاپ و ... از آنها کشف و تحویل مالباختگان شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها