امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114471
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سیدجواد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: تابستان امسال خراسان رضوی شاهد ورود بیش از 13 میلیون زائر بود که حدود 7 میلیون نفر را ...

سیدجواد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: تابستان امسال خراسان رضوی شاهد ورود بیش از 13 میلیون زائر بود که حدود 7 میلیون نفر را اسکان دادیم، این در حالی است که در طول یک سال گذشته قریب به یک میلیون نفر گردشگر خارجی نیز وارد خراسان رضوی شده اند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیمی از گردشگران خارجی با هدف سفر به مشهد به کشور وارد می‌شوند، گفت: ورود گردشگر در تابستان امسال نسبت به تابستان سال گذشته حدود 35 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به راهکارهای ماندگاری زائر در مشهد گفت: برای رشد و توسعه ورود گردشگران و ماندگاری زائر لازم است زیرساخت‌هایی همچون اقامتی، حمل و نقل، بهداشت و درمان را برای زائران و مسافران فراهم کنیم.

موسوی با اشاره به تصویب نهایی طرح جامع گردشگری خراسان رضوی عنوان کرد: تصویب این طرح به دلایل مختلف در کارگروه گردشگری استان به تعویق افتاده بود اما اخیرا به تصویب رسیده و اقدامات اولیه برای اجرای آن انجام شده و ما اجرای هرچه سریع‌تر طرح را دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/70005/خ20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها