امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114475
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، خلیل واعظی اظهار کرد: با اطلاعات واصله از منابع محلی مبنی بر عبور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، خلیل واعظی اظهار کرد: با اطلاعات واصله از منابع محلی مبنی بر عبور محموله مواد مخدر توسط خودروهای سنگین، ماموران انتظامی شهرستان طبس به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با رصد و پایش محور مواصلاتی نایبند ـ دیهوک خودروی اعلامی که حامل بار کاشی بود، متوقف و بازرسی شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت‌: با بازرسی خودرو و تخلیه بار آن، مقدار 488 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف شد‌.

واعظی ادامه داد: در این عملیات راننده خودرو دستگیر و با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

کشف مواد مخدر صنعتی و روان گردان در طبس

فرمانده انتظامی شهرستان طبس از کشف 160 گرم هروئین و دستگیری سه متهم در این شهرستان خبر داد.

محسن جلالیان اظهار کرد: با اطلاعات بدست آمده توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مبنی بر وجود شبکه توزیع مواد روان‌گردان شیشه و هروئین در "دیهوک " طبس موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل تیم عملیاتی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه توزیع‌کنندگان و قاچاقچیان مواد روان‌گردان صنعتی در شهر دیهوک طبس شدند که پس از هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه محل بازرسی و متهمان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس تصریح کرد: در بازرسی از محل فعالیت متهمان و بازرسی بدنی آنان 60 سانت شیشه، 160گرم هروئین و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر کشف شد.

جلالیان گفت: در این عملیات سه نفر متهم دستگیر و متهمان به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

انتهای پیام/22482/ل/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها