امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114479
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار  جامعه فارس، محمد سلطانی‌فر امروز در نشست تخصصی ضرورت‌های آموزش سواد رسانه‌ای که در محل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ ...

به گزارش خبرنگار  جامعه فارس، محمد سلطانی‌فر امروز در نشست تخصصی ضرورت‌های آموزش سواد رسانه‌ای که در محل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد اظهار داشت: هم‌اکنون سواد رسانه‌ای از جمله ضرورت‌هاو چالش‌های اساسی به شمار می‌رود که متأسفانه در نزد تصمیم‌گیران کشور مغفول مانده است.

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با بیان اینکه سواد رسانه‌ای در دنیای امروز به شدت مورد چالش غرب قرار گرفته است ابراز داشت: باید به اصول، نگرش‌ها و چالش‌های سواد رسانه‌ای به عنوان یک ضرورت پرداخته شود.

وی همچنین با اعلام اینکه در حال حاضر آموزش سواد رسانه‌ای در بسیاری از کشورها از دوران دبستان آغاز شده است، ابراز داشت: سواد رسانه‌ای فراتر از بحث‌های فصلی است، بر همین اساس باید کودکان و نوجوانان از ابتدای زندگی با آن آشنا شوند.

رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها یادآور شد: امروز کلاس‌های مختلفی در مقاطع مختلف و در دانشگاه‌ها در رابطه با بحث رسانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها