امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114488
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره آتش‌سوزی در یک کارگاه مبل‌سازی اظهار داشت: در ساعت 12 و 2 ...

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره آتش‌سوزی در یک کارگاه مبل‌سازی اظهار داشت: در ساعت 12 و 2 دقیقه امروز آتاش‌سوزی در یک کارگاه مبل‌سازی و چوب‌بری واقع در خیابان دلاوران به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان سه ایستگاه به همراه تانکر آب و خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شوند و کارگاه در دو طبقه به همراه همکف و زیرزمین دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای شده است.

ملکی یادآور شد: 300 مترمربع از حیاط این کارگاه نیز سقف زده بودند که آن نیز کاملاً شعله‌ور بود به شکلی که بخشی از آن تخریب شده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران افزود: آتش در حال سرایت به کارگاه‌های همجوار بود که آتش‌نشانان از سرایت آن جلوگیری کردند و توانستند در ساعت 13 این آتش‌سوزی گسترده را اطفا کنند.

ملکی درباره آتش‌سوزی دیگری در انباری واقع در خیابان وحدت اسلامی اظهار داشت: در ساعت 12 و 10 دقیقه آتش‌سوزی در این انبار به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه دو خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. یک ساختمان چهارطبقه اداری و مسکونی در قسمت زیرزمین که محل نگهداری مقداری چوب و کریستال بود دچار آتش‌سوزی می‌شود و آتش در حال سرایت به سایر طبقات بود.

ملکی افزود: آتش‌نشانان از سرایت آتش به دیگر واحدها جلوگیری کردند و ساکنین این ساختمان نیز که یکی از آنها خانمی باردار بود از ساختمان خارج کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران افزود: خوشبختانه در این حادثه هیچ‌کس مصدوم نشد و در ساعت 13 و 11 دقیقه این عملیات به اتمام رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها