امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114499
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، با توجه به نظرسنجی‌های منتشر شده در برزیل، «دیلما روسف» رئیس جمهور کنونی و نامزد مجدد انتخابات ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، با توجه به نظرسنجی‌های منتشر شده در برزیل، «دیلما روسف» رئیس جمهور کنونی و نامزد مجدد انتخابات ریاست جمهوری از حزب کارگران، از بیشترین میزان آرا در دور نخست این انتخابات برخوردار بوده و در دور دوم نیز با حمایت 46 درصدی مردم، پیروز خواهد شد.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: بر اساس یک نظرسنجی از کنفدراسیون ملی حمل و نقل برزیل، «روسف» 42 درصد و «مارینا سیلوا» رقیب انتخاباتی وی از حزب سوسیالیست این کشور، 41 درصد از آرای مردم را در انتخابات ریاست جمهوری برزیل (5 اکتبر) از آن خود خواهند کرد.

رسانه‌های بین المللی در این کشور نیز اعلام کردند که بر طبق نظرسنجی‌های اخیرا منتشر شده، روسف با کسب حمایت 46 درصدی مردم، پیروز انتخابات در دور دوم خواهد شد.

با توجه به نتایج این تحقیقات، تا هفته گذشته «روسف» با حمایت 37 درصدی مردم پیشتاز رقابت‌های انتخاباتی در برزیل بوده است.

روسف در طول سخنرانی‌های تبلیغاتی خود متعهد شد که در صورت انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور برزیل، پروژه اقتصادی-اجتماعی را که از سوی «داسیلوا» رئیس جمهور سابق این کشور آغاز شد، ادامه دهد.

به عقیده رئیس‌جمهور برزیل اجرای این پروژه، 40 میلیون برزیلی را که طی 11 سال اخیر در فقر به سر می‌برند، نجات خواهد داد.

«روسف» همچنین اعلام کرده است که دولت پیشنهادی وی در دوره آینده ریاست جمهوری خود قصد دارد در زمینه آموزشی نیز فعالیت‌های گسترده‌ای داشته باشد.

به گزارش فارس،‌ انتخابات ریاست جمهوری برزیل در تاریخ 5 اکتبر سال جاری (13 مهر) برگزار خواهد شد.

طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته «دیلما روسف» و «مارینا سیلوا» به ترتیب بیشترین درصد آرا را در این انتخابات به خود اختصاص خواهند داد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها