امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114563
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جلسات ارتقای قاریان نوجوان قرآن کریم با حضور «حمید‌رضا احمدی‌وفا» قاری ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جلسات ارتقای قاریان نوجوان قرآن کریم با حضور «حمید‌رضا احمدی‌وفا» قاری بین‌المللی قرآن کریم در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، این جلسات در سه محور صوت و لحن، تلاوت استودیویی و حفظ قرآن کریم، یکشنبه هر هفته از ساعت 16 در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.

حفظ قرآن کریم در دستور کار جلسات

یکی از رویکرد‌های این جلسات ارائه تلاوت فنی، باکیفیت و فراتر‌ از محافل قرآنی است. از این رو یکی از رویکرد‌های این جلسات تلاوت استودیویی است تا قاریان قرآن از نوجوانی با تلاوت‌های کاملاً صحیح و فنی آشنا شوند. همچنین برای آشنایی قاریان نوجوان با حفظ قرآن کریم این امر در دستور کار قرار گرفته و در پایان دوره از موفق‌ترین قاریان نوجوان در زمینه حفظ تقدیر می‌شود.

حضور 21 نفر از نخبگان نوجوان قرآن در جلسات

دور جدید جلسات با حضور 21 نفر از قاریانی که از جلسات قرآنی استان تهران، مسابقات دانش‌آموزی و برگزیدگان طرح اسوه انتخاب شده‌اند یکشنبه هر‌ هفته برگزار می‌شود.

به گزارش فارس سال گذشته این جلسات با حضور «مسعود سیاح‌گرجی» برگزار شد و این قاری بین‌المللی امسال هم در برگزاری این برنامه همکاری دارد.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها