امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۰۴:۱۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114564
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایش این فیلم در سینما فلسطین سالن شماره 3 سعید مستغاثی ساعت 16:30 درباره ایران هراسی و اسلام هراسی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایش این فیلم در سینما فلسطین سالن شماره 3 سعید مستغاثی ساعت 16:30 درباره ایران هراسی و اسلام هراسی سخنرانی می کند.

روابط عمومی جشنواره فیلم مقاومت اعلام کرد: «طبیب» با بازی بن کینگزلی در نقش ابوعلی سینا و به کارگردانی «فیلیپ اشتولتسل» 4 دی ماه اکران می‌‌‏شود. این فیلم‌‌‏نامه توسط «یان برگر» نوشته شده که او این داستان را از کتاب نویسنده آمریکایی نوا گوردون برگرفته است. کتاب او در سال 1986 بیش از 21 میلیون نسخه در دنیا بفروش رسید .

داستان این فیلم برگرفته از قرن 11 میلادی است که درباره‌‌‏ پسر بچه فقیری به نام “راب کول” است که تصمیم می‌‌‏گیرد برای تحصیل طب به ایران سفر کند و آموزه‌‌‏های خود را از حکیم و طبیب ایرانی، ابو‌‌‏علی سینا فراگیرد.تام بین نقش پسر بچه فقیر و بن کینگزلی در این فیلم نقش ابوعلی سینا را ایفا می‌‌‏کنند.

بخش‌‌‏هایی از این فیلم در استودیو‌‌‏های شهر کلن آلمان  و بخش‌‌‏هایی از صحنه‌‌‏های بیرونی این داستان که در اصفهان اتفاق می‌‌‏افتد در مراکش فیلم‌‌‏برداری می‌‌‏شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار