امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114566
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: نمایشگاه محصولات فرهنگی و هنری را در طول ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: نمایشگاه محصولات فرهنگی و هنری را در طول جشنواره برگزار می‌کنیم و امسال کانون با برنامه‌های متنوع فرهنگی در ایام برگزاری جشنواره فیلم کودک حضور فعالی خواهد داشت.

بصیرپور افزود: ایام برپایی جشنواره فیلم کودک و نوجوان فرصت مناسبی است تا این عزیزان با کانون پرورش فکری و نوع فعالیت‌های آن آشنا شوند و از نزدیک ارتباط خوب و موثری میان آنان با کانون برقرار شود.

وی عنوان کرد: به همین جهت ما از طریق برگزاری نمایشگاهی از محصولات فرهنگی و هنری کانون، از ۵ الی ۸ مهر ماه به استقبال از کودکان و نوجوانان در جشنواره فیلم کودک می‌رویم.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان در ادامه افزود: این نمایشگاه در جشن بزرگ پروانه‌ها در سالن ۲۵ آبان واقع در ورزشگاه نقش جهان و با حضور جمع کثیری از دانش آموزان مدارس اصفهان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: همچنین انتخاب افراد برگزیده از میان داوران منتخب نوجوان در جشنواره فیلم کودک از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار