امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114591
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۷
تعداد بازدید: 18
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: به دنبال ارائه طرح ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: به دنبال ارائه طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 مجلس به دیوان، کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس طی نامه‌‌ای پیشنهاداتی را به کمیسیون اصل 90 ارائه کرد که این پیشنهادات از سوی کمیسیون اصل 90 رد شد.

وی افزود: هدف کمیسیون اصل 90 از ارائه طرح مذکور در ایجاد تغییرات و اصلاحات در حوزه اختیارات افزایش اختیارات کمیسیون و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های آن بود که پیشنهادات اصلاحی کمیسیون اصل 90 نه تنها تأمین کننده این خواسته نبود بلکه اختیارات کمیسیون را نیز محدود می‌ساخت.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: کمیسیون اصل 90 یکی از کارشناسان را مأمور کرد تا تغییرات و اصلاحات مورد نظر در مورد حوزه وظایف و اختیارات را آماده و به کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس ارائه کند تا پس از بررسی و تصویب در کمیسیون آیین‌نامه و صحن علنی مجلس آماده اجرا باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار