امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۵:۲۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1146
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 318
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، ششمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم که در سال 1390 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، ششمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم که در سال 1390 برگزار شد، برترین‌های خود را شناخته است و این افراد با راهیابی به مرحله چهارم این آزمون، اکنون داوطلب اخذ مدرک استادی حفظ قرآن کریم هستند.

بنا بر این گزارش، آقایان «مجتبی بیابان‌پور»، «مصطفی موسوی حسن‌آباد» و «محمدامین قربانی» از استان اصفهان و آقایان «سیدحمزه رودباری»، «سیدحسن فاطمیان» و خانم «معصومه آگاهی» این افراد را تشکیل می‌دهند.

چهارمین مرحله ششمین آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم با حضور افراد مذکور اوایل تیر ماه 1392 برگزار خواهد شد و این افراد باید طی آن توانمندی خود را در تسلط در تفسیر قرآن کریم به اثبات برسانند.

بنا بر این گزارش، هفتمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم نیز در سال 1391 برگزار شد که حائزان مدرک درجه 2 حفظ قرآن کریم در این دوره در صورتی که حائز حد نصاب لازم برای ورود به مرحله چهارم باشند 6 ماه فرصت دارند تا 10 سال تدریس خود در حوزه حفظ قرآن کریم را برای دبیرخانه طرح اعطای مدرک به اثبات برسانند و خود را به عنوان داوطلب اخذ مدرک درجه یک حفظ قرآن کریم مطرح کنند.

هشتمین دوره این آزمون نیز در مقطع ثبت‌نام قرار دارد و 20 اردیبهشت‌ماه 1392، مرحله نخست آن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م.خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها