امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11464
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ از کنگان محسن رضایی ظهر امروز در جمع مردم کنگان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در جمع مردم نجیب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ از کنگان محسن رضایی ظهر امروز در جمع مردم کنگان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در جمع مردم نجیب و بی‌ادعای کنگان هستم و آرامش و صفایی که در این شهرستان وجود دارد ارزش بسیار زیادی دارد و این شهرستان نماد وحدت شیعه و سنی است.

وی افزود: در شرایط کنونی در جهاد بزرگ اقتصادی دو وظیفه مهم و اساسی داریم نخست شکست کسانی که ما را تحریم اقتصادی کردند و دوم شکست دادن فشاری که به زندگی مردم می‌آید یعنی شکست تورم و گرانی.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به پرداخت یارانه‌ها توسط دولت خاطر نشان ساخت: 45 هزار تومان امروز که به عنوان یارانه دریافت می‌کنیم برابر 15 هزار تومان خرداد سال گذشته است و کارمندی که هم اکنون 450 هزار تومان حقوق می‌گیرد برابر 150 هزار تومان سال گذشته است و در واقع قدرت خرید مردم بسیار پایین آمده است.

رضایی اضافه کرد: اقتصاد ایران نیازمند یک بازسازی اساسی است و برای شکستن تحریم‌ها باید تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: من در سال 88 شاخص فلاکت را به دوستمان آقای احمدی‌نژاد گفتم که ایشان انکار کرد و امروز این مسئله هم نظام و هم زندگی مردم را به شدت تحریم می‌کند و باید این وضعیت را برگردانیم تا دو پیروزی بزرگ برای مردم و برای نظام اسلامی حاصل شود.

این نامزد انتخابات رریاست‌جمهوری یادآور شد: ما برای پیروزی و تغییر شرایط کنونی اقتصادی آمدیم و برای آزادسازی زندگی مردم از فقر و بیکاری و گرانی برنامه داریم.

رضایی گفت: وقتی یک بمب می‌ترکد سرو صدای زیادی می‌کند اما جوان‌های ما روز به روز معتاد می‌شوند و شاهد زمین‌خوردن جوان‌ها هستیم اما این برای مسئولان تبدیل به عادت شده است و این یک زنگ خطر است.

وی بیان کرد: در برابر فقر و بیکاری و گرانی حساسیت ما نباید عادی شود و در جمهوری اسلامی حتی نباید یک فقیر داشته باشیم.

رضایی افزود: من مشکلات اقتصادی ایران را به خوبی می‌فهمم و 20 سال مطالعات من در این زمینه بوده و تحصیلات و تخصص من نیز در این راستا است. 24 سال است که درد اقتصاد فلج ایران را می‌دانم و دوای درد را نیز می‌شناسم اما مجالی و فرصتی برای من پیدا نشد تا این درد را درمان کند.

وی تصریح کرد: ملت مسلمان و انقلابی ایران همان‌گونه که توانست خرمشهر را آزاد کند اقتصاد را نیز آزاد خواهد کرد و من برای صادرات و اشتغال و تورم و کشاورزی برنامه دارم.

وی با بیان اینکه گرفتار دلارهای نفتی هستیم گفت: من برخی برنامه‌های دولت را قبول دارم و آنها را دنبال می‌کنم اما بسیاری از آنها باید اصلاح شود تا وضعیت اقتصادی آرام شود.

رضایی افزود: مرحله دوم یارانه ضرورت بیشتری دارد اما نوع پرداخت آن باید اصلاح شود و در مورد مسکن مهر نیز اشتباهاتی وجود دارد که باید رفع شود.

وی با بیان اینکه سهام عدالت هیچ نفعی برای مردم نداشته است اظهار داشت: ما سهام را آزاد می‌کنیم تا مردم مزه سود سهام را بچشند.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه دنبال مذاکره جدی و اساسی با آمریکا هستم خاطر نشان کرد: من دنباله مذاکره جدی با آمریکا با حفظ منافع و ارزش‌های انقلاب هستم.

وی در پایان بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات و خلق حماسه بزرگ سیاسی تأکید کرد.
انتهای پیام/2451/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها