امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114649
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۸
تعداد بازدید: 75
سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: کمیته مبارزه ...

سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس دوشنبه هفته آینده (7 مهر 93) تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه سازمان بازرسی و تعدادی از نهادهای مرتبط گزارش خود را از روند پیشرفت شناسایی معارضان و پرداخت حقوق آنها به منظور رفع مالکیت در زمین‌های خوجیر و جلوگیری از ریخته شدن پساب شهرستان پردیس به جاجرود به کمیته ارائه می‌کند.

وی افزود: در این جلسه علاوه بر سازمان بازرسی استانداری و آب منطقه‌ای تهران، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان محیط زیست نیز در جلسه حضور داشته و گزارش خود را در رابطه با موضوعات ذکر شده ارائه می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از چندی پیش کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس موضوع رفع سلب مالکیت از ساکنین منطقه و نهادهای دولتی مستقر در پارک ملی خوجیر را در دستور کار خود قرار داده و از آن جایی که مالکین شخصی بهای زمین تصرف شده را پرداخت کرده‌اند بنا شده تا ضمن پرداخت حقوق آنها این منطقه از ساکنان آن و همچنین نهادهای ملی مستقر پاکسازی شود.

همچنین در بحث رودخانه جاجرود موضوع جلوگیری از ریخته شدن پساب‌های شهرستان پردیس به این رودخانه از مدتی قبل در دستور کار بوده است و بناست تا دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش خود را از روند پیشرفت کار در این حوزه به کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس ارائه کنند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار