امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114658
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۸
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، حسن کربلایی ظهر امروز در نشست تخصصی «جنگ دیروز، جنگ امروز» که با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، حسن کربلایی ظهر امروز در نشست تخصصی «جنگ دیروز، جنگ امروز» که با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه کردستان و جمعی از فعالان رسانه‌ای استان در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: تداوم راه شهدا، تداوم عزت و سربلندی نظام مقدس اسلامی را به دنبال دارد و باید همه ما در این راستا احساس مسئولیت کنیم.

وی ادامه داد: با بررسی جنگ دیروز دشمنان علیه ما و جنگ امروز آنان در عرصه فرهنگی و رسانه‌ای به اهداف شوم دشمنان در خصوص استیلای فرهنگی و تصرف افکار و اندیشه‌های مسلمانان پی‌ می‌بریم.

مدیرکل استان‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خاطرنشان کرد: هرچند در مناطقی از جهان همچون عراق و سوریه دشمنان وارد جنگ سخت و فیزیکی با مسلمانان شده‌اند، اما در کشورهای اسلامی آنان با استفاده از توان تبلیغاتی و رسانه‌ای خویش به دنبال بیگانه‌ کردن مسلمانان از هویت اسلامی‌شان و خدشه‌دار کردن وحدت و انسجام آن‌ها هستند.

کربلایی اضافه کرد: دشمنان با استفاده از فضای سایبر و توان رسانه‌ای خویش تغییر سبک زندگی اسلامی را در بین امت اسلامی در سراسر دنیا دنبال می‌کنند و در این مسیر نیز جنگ رسانه‌ای و جنگ روانی را با زیرکی هرچه تمام‌تر و پیچیدگی نقشه‌هایشان دنبال می‌کنند.

وی بیان کرد: ارتقای سواد رسانه‌ای، ترویج ارزش‌ها و مبانی هویت‌بخش اسلامی در زیر سایه رهنمودهای رهبری، حفظ انسجام و اتحاد داخلی از جمله اموری است که می‌تواند سد بزرگی را در برابر هجمه‌های فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان به وجود آورد.

مدیرکل استان‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یادآور شد: باید اطلاعات و سواد رسانه‌ای خویش را به‌روز کنیم و تکنیک‌های خبری را یاد بگیریم و با مخاطب‌شناسی نقاط ضعف و قوت فعالیت‌های رسانه‌ای و دیدگاه‌های مخاطبین را رصد کرده و برای تقویت امور تلاش کنیم.

کربلایی در پایان تأکید کرد: باید مروج ارزش‌های دینی باشیم و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری با تمام توان تلاش کنیم.

انتهای پیام/79006/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها