امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114675
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ ویلیام بیمن، استاد صاحب نام و رئیس دپارتمان انسان‌شناسی دانشگاه مینسوتای آمریکا درباره کتاب «بحران

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ ویلیام بیمن، استاد صاحب نام و رئیس دپارتمان انسان‌شناسی دانشگاه مینسوتای آمریکا درباره کتاب «بحران ساختگی»‌ گفته است:

«گرت پورتر باوجدان‌ترین فرد پیگیر در زمینه خطر ساختگی ناشی از اتهام «برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران» است. او در کتاب جدید و دقیق خود با عنوان بحران ساختگی، دروغ‌هایی که در طول دو دهه گذشته ساخته و پرداخته شده را فاش می‌کند. این دروغ‌ها به منظور اقناع افکار عمومی آمریکا و جهانیان مطرح شده‌اند تا به این باور برسند که ایران به‌واسطه برنامه هسته‌ای خود، بزرگترین تهدید علیه صلح جهانی است.

علاوه بر ارائه نشانه‌هایی مبنی بر نقش رابرت گیتس در ساختن تصویر دروغین از خطر برنامه هسته‌ای ایران، خواندن این کتاب برای هر آمریکایی هشیار نسبت به مسیرهای ساختگی به سمت جنگ که به تم اصلی سیاست خارجی آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم تبدیل شده، ضروری است. پورتر نشان می‌دهد که ایدئولوژی چگونه واقعیت‌ها را تحریف می‌کند و می‌تواند برای تغییر افکار عمومی در خلاف جهت منافع جهانی مورد استفاده قرار گیرد.

در حالیکه مذاکرات با ایران ادامه دارد، پورتر به ما یادآور می‌شود که دولت اوباما تنها پس از خلاص شدن از شر رابرت گیتس و همراهان اوست که توانسته در پی پایان دادن به دو دهه اتهام بی پایه و اساس علیه ایران و به دنبال یافتن راه‌حلی برای آن باشد. مسئله این است که آیا جنگ‌طلبان در واشنگتن، اسرائیل و برخی کشورهای اروپایی سرعقل آمده و اجازه این امر را خواهند داد یا خیر.»

گفتنی است کتاب «بحران ساختگی» در 430 صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده و قیمت آن نیز 18500 تومان است. این کتاب روز شنبه 5 مهرماه با حضور جمعی از شخصیت های داخلی و خارجی رونمایی خواهد شد.

شماره تلفن 88911669 پاسخگوی سفارشات مربوط به کتب انتشارات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها