امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11468
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، سیدمحمد غرضی در نشست خبری که ظهر امروز در دفتر سرپرستی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، سیدمحمد غرضی در نشست خبری که ظهر امروز در دفتر سرپرستی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خوزستان تشکیل شد اظهار کرد: رشد تورم در چند سال گذشته باعث کاهش قدرت اقتصادی و اجتماعی کشور شده است، شعار من «تشکیل دولت ضد تورم» است.

وی با اشاره به اینکه حکومت‌های صد سال گذشته در ایران، دستشان در جیب مردم بوده است اذعان داشت: از 75 میلیون نفر 55 میلیون رای می‌آورم زیرا 55 میلیون نفر در ایران موافق یک دولت بدون تورم هستند.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: دولت متورم یعنی دولتی که بیش از درآمد هزینه می‌کند و اگر کمتر هزینه کند پول ملی قدرتمند می‌شود.

وی افزود: ملت برای وفاداری به خودش باید دولتی را انتخاب کند که دستش در جیب ملت نباشد.

وی با بیان اینکه زمانی که جنگ شروع شد وزیر نفت بود تصریح کرد: در آن زمان در خوزستان هیچ جا لوله‌کشی گاز نبود و دولت هم بودجه‌ای که صرف این کار شود را نداشت لذا از مردم کمک گرفتم و این کار را انجام دادم بدون اینکه کوچکترین فشاری بر آن‌ها وارد شود.

غرضی با بیان اینکه توسعه همراه تورم نابود می‌شود و بدون تورم پایدار می‌ماند افزود: همیشه در پست‌هایی که داشته‌ام از تورم بر زندگی مردم کم کرده‌ام، خروجی دولت من کاهش تورم و ایجاد اشتغال است.
وی با تاکید براینکه من به نفع هیچ کاندیدایی کنار نمی‌کشم عنوان کرد: من در آقایان کاندیدا هیچ نفعی نمی‌بینم که به نفع آن‌ها کنار بکشم، ما هشت نفر امنای ملت هستیم که هرکدام از دولتی که می‌خواهیم تشکیل دهیم تعریفی داریم و سپس انتخاب با ملت است که به چه کسی بیشتر رای بدهند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه من رقیب هیچ کس نیستم خاطر نشان کرد: من با دیگر کاندیداها همکار هستم و هیچ‌گاه حرف رقابتی نمی‌زنم و به تکلیف شرعی، قانونی و عرفی خود عمل می‌کنم.
وی با بیان اینکه ستاد و سخنگو ندارم و برای تبلیغات هزینه‌ای هم نمی‌کنم افزود: در حدود 16 سال از صحنه دولت دور بوده‌ام و چهره‌ام برای بسیاری از جوانان نا آشنا است، با صحبت نمی‌شود رای جوانان را جا به جا کرد بلکه باید برنامه ارائه داد تا بتوان رای به دست آورد.

غرضی با بیان اینکه رقابت در اسلام حرام است گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل، معیشت مردم است که کاندیداها با توانایی و قدرت برای رفع این مشکل وارد صحنه شوند.
انتهای پیام/72011/ر40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها