امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114688
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مرضیه گرجی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس به بخش حجاب در نمایشگاه برکت اشاره کرد و گفت: در این غرفه بخش‌های مختلف مانند کاریکاتور و پخش کلیپ وجود ...

مرضیه گرجی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس به بخش حجاب در نمایشگاه برکت اشاره کرد و گفت: در این غرفه بخش‌های مختلف مانند کاریکاتور و پخش کلیپ وجود دارد و یک قسمت نیز به نام دل نوشته داریم که این بخش دو قسمت دارد، حجاب را دوست دارم چون ... و حجاب را دوست ندارم چون ....

وی ادامه داد: نکته جالبی که در این غرفه با آن برخورد کردیم این بود که خانم‌هایی که اصلا به نظر نمی آید طرفدار حجاب باشند در قسمت حجاب را دوست دارم چون دل نوشته‌های بسیار زیبایی را یادداشت می‌کنند و این نشان می‌دهد علاقه و مایه وجودی زن مسلمان در آنها وجود دارد اما متأسفانه در این مسیر کار فرهنگی خوبی انجام نشده است.

مسئول غرفه حجاب نمایشگاه برکت ادامه داد: از سوی دیگر کلیپ‌هایی که در مورد حجاب پخش می‌شود بسیار مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و حتی می‌خواهند نمونه‌های این کلیپ‌ها را با خود ببرند و همراه با خانواده این کلیپ‌ها را نگاه کنند.

گرجی افزود: در بخش دیگر آیات قرآن و تفاسیر آنها با جملات علما در قالبی شکیل نوشته شده است که مورد توجه خاص مخاطبان قرار گرفته است و این نشان می‌دهد موضوع حجاب به خوبی برای مردم بیان نشده است و اگر خوب بیان شود وضعیت حجاب در جامعه متحول می‌شود و اگر بتوانیم کار فرهنگی خوبی انجام دهیم قطعا شرایط خوبی را خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: دل نوشته‌هایی که مردم بر روی بنر نمایشگاه می‌نویسند را آرشیو می‌کنیم چراکه نظرات منفی نقاط ضعف ما در ترویج فرهنگ است و باید از آنها استفاده کنیم و بر اساس آنها برای غرفه حجاب در سال آینده برنامه ریزی کنیم حتی این نظرات به ارگان‌های مختلف نیز داده می‌شود تا بر روی آنها کار کارشناسی انجام شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها