امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114703
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری راشاتودی جمعی از فعالین ضدجنگ انگلستان خواستار برگزاری یک اعتراض ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری راشاتودی جمعی از فعالین ضدجنگ انگلستان خواستار برگزاری یک اعتراض خیابانی فوری در پاسخ به اظهارات «دیوید کامرون» مبنی بر آمادگی انگلیس برای انجام نقش خود در حملات هوایی به مواضع گروه تروریستی داعش شده‌اند.

ائتلاف ضد نگ که میلیون‌ها نفر از معترضین مردمی به حمله به عراق در سال 2003 را سازماندهی کرده بود، معتقد است که اقدامات نظامی غرب در خاورمیانه در شرایط حاضر تنها اوضاع را وخیم‌تر خواهد کرد.

نخست وزیر انگلستان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گروه داعش را گروهی شیطانی خواند که همه جهان باید علیه آن با یکدیگر متحد شوند.

کامرون با اشاره به لشگرکشی آمریکا به عراق در سال 2003 و  با کمک انگلستان، تصریح کرد که اشتباهات گذشته نباید مانع از اقدام در زمان حاضر شود.

قرار است روز جمعه پارلمان انگلیس در خصوص استفاده این کشور از گزینه نظامی علیه داعش تصمیم‌گیری کند.

هفته گذشته آمریکا در راستای عملی کردن استراتژی جامع خود برای مبارزه با داعش حملات هوایی به مواضع این گروه تروریستی در سوریه را آغاز کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار