امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114705
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از نشریه فرانسوی «لوپوئن»، کاخ ریاست جمهوری فرانسه (الیزه) امروز در پایان جلسه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از نشریه فرانسوی «لوپوئن»، کاخ ریاست جمهوری فرانسه (الیزه) امروز در پایان جلسه شورای دفاعی فرانسه، از اتخاذ و تشدید تدابیر پیشگیرانه امنیتی در اماکن عمومی این کشور خبر داد.

بر اساس بیانیه منتشره از سوی کاخ الیزه، در پایان نشست شورای دفاعی فرانسه مقرر شده که تدابیر پیشگیرانه ضدتروریستی از این پس در اماکن عمومی فرانسه و شبکه حمل‌ونقل این کشور تشدید شده و حمایت از مخالفان سوریه افزایش یابد. 

طبق همین بیانیه، طی جلسه شورای دفاعی فرانسه که ظهر امروز به ریاست «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه در کاخ الیزه برگزار شد، در همان ابتدا تصمیم گرفته شد که تدابیر پیشگیرانه شدیدتری علیه تهدیدها و خطرات تروریستی در اماکن عمومی و شبکه حمل‌ونقل فرانسه اتخاذ شود. پاریس همچنین آماده است در صورت درخواست سایر کشورها، به آنها در امر مبارزه با تروریست‌ها و تندروها کمک کند
 
کاخ الیزه همچنین اعلام کرد: به موجب قانون مبارزه با تروریسم که در حال حاضر در پارلمان فرانسه در دست بررسی است و در مرحله تصویب قرار دارد، مقابله با تهدیدهای ناشی از مبارزان خاجی نیز بصورت مؤثر تشدید خواهد شد.

این بیانیه در ادامه اعلام کرد: در شورای دفاعی فرانسه تصمیم گرفته شد که فرانسه حمایت خود از مخالفان سوری را که هم‌اکنون در حال مبارزه با گروه‌های تندرو هستند، افزایش دهد. علاوه بر این پاریس که در حملات هوایی علیه مواضع گروه تروریستی داعش در عراق مشارکت دارد، در چارچوب تعیین شده جهت تضعیف داعش و بازگشت ثبات و امنیت به عراق، به اقدام خود در حمایت از مقامات عراقی ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها