امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114707
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شیخ علی سلمان» دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین، بزرگ‌ترین جمعیت معارض در بحرین، طرح دولت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شیخ علی سلمان» دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین، بزرگ‌ترین جمعیت معارض در بحرین، طرح دولت این کشور برای خروج از وضعیت کنونی این کشور را «رد» مطالبات مردمی و «تثبیت» تک بعدی سیاسی و «طرح تثبیت استبداد» نامید.

علی سلمان این مطلب را در صفحه توئیتر خود اعلام کرد و نوشت: طرحی که دولت ارائه کرده امضا شده است و مهر ندارد و پس از سه سال و نیم مخالفت و جنبش مردمی ارائه شده است.

«حمد بن عیسی» شاه بحرین 18 سبتامبر طرحی پنج بندی ارائه کرد که به گفته ناظران سیاسی در این کشور، هیچ یک از خواسته‌های معارضان را در نظر نگرفت. منابع مطلع در معارضان بحرین اعلام کردند که این سند پنج بندی به پادشاه کمک می‌کند تا از خواسته‌های مردمی شانه خالی کند. (جزئیات بیشتر).

دبیر کل جمعیت الوفاق با بیان اینکه ساختار این طرح، آشفته و شامل مسائل عمومی است و حتی مشکلاتی به مراتب بیشتر از «سند کار ملی» ایجاد می‌کند، افزود: انقلابیون به صورت مداوم در تلاشند که موفق شوند و همیشه از پیشنهادهایی استقبال می‌کنند که به سود ملت، کشور و نظام حاکم باشد ولی نظام چنین پیشنهاداتی را نمی‌پذیرد.

الشیخ علی سلمان ادامه داد: اگر نظام حاکم می‌پندارد که می‌تواند با ایجاد تغییرات ظاهری در مراکز انتخاباتی و تقدیم یک یا دو وزارت‌خانه، انقلابیون ملی را اغوا کند تا از مطالبات ملت بحرین برای آزادی و کرامت و مردم‌سالاری دست بردارند، در وهم و خیال به سر می‌برد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها