امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114709
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل پایگاه خبری «فلسطین الیوم»، «ریاض الاشقر» سخنگوی رسانه‌ای مرکز پژوهش‌های ویژه اسرای

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل پایگاه خبری «فلسطین الیوم»، «ریاض الاشقر» سخنگوی رسانه‌ای مرکز پژوهش‌های ویژه اسرای فلسطینی از ادامه اسارت 17 زن فلسطینی در شرایطی سخت و دشوار در زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر داد.

وی افزود: با کم شدن اخبار رسانه‌ها در مورد اسرای فلسطینی زن، وضعیت آنها در زندان روز به روز بدتر می‌شود ، تعداد بسیاری از آنها بیمار هستند و از نظر پزشکی به آنها خوب رسیدگی نمی‌شود.الاشقر به عنوان مثال به برخی اسرای زن که از فشار خون بالا، دیابت، تپش قلب و غیره مبتلا هستند اشاره کرد.

وی در ادامه به برخی از شرایط سخت اسرای زن پرداخت و گفت: برخی از اسرای زن در زندان انفرادی هستند و از دیدار با خانواده‌هلیشان محرومند، آنها مرتب مورد سختگیری و تفتیش تحقیرآمیز قرار می‌گیرند، در بخش ویژه آنها دوربین‌های نظارتی کار گذاشته شده است، در ساعات پایانی شب بند آنها مورد یورش قرار می‌گیرد و تفتیش می‌شود.

الاشقر در پایان از سازمان‌های انسانی و حقوق بشری خواست برای پایان دادن به رنج اسرای زن به ویژه آنهایی که مادر یا بیمار هستند، وارد عمل شوند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها