امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114711
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری کانال «اللولوه» بحرین، «سایمون هندرسون» مدیر برنامه‌های خلیج فارس در

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری کانال «اللولوه» بحرین، «سایمون هندرسون» مدیر برنامه‌های خلیج فارس در اندیشکده واشنگتن در واکنش به طرح اصلاحی «سلمان بن حمد آل خلیفه» ولی عهد بحرین اعلام کرد که در سایه نبود اصلاحات واقعی، این اقدامات باعث تشدید اختلافات در بحرین خواهد شد.

وی افزود: مخالفان بحرینی در مورد امکان اجرای اصلاحات سیاسی با توجه به طرح ارائه شده نظر مثبتی ندارند و به آن به دیده امید نگاه نمی‌کنند به همین دلیل اعلام کرده‌اند که توافقی در این مورد با قدرت حاکم نخواهند داشت.

ولی عهد بحرین چندی پیش برای حل وضعیت موجود بحرین طرحی به اصطلاح اصلاحی ارائه کرد.

از طرفی دیگر، «شیخ علی سلمان» دبیر کل جمعیت «الوفاق» بحرین، بزرگ‌ترین جمعیت معارض در بحرین، روز پنجشنبه، طرح دولت این کشور برای خروج از وضعیت کنونی این کشور را «رد» مطالبات مردمی و «تثبیت» تک بعدی سیاسی و «طرح تثبیت استبداد» نامید (جزئیات بیشتر).
 
علی سلمان این مطلب را در صفحه توئیتر خود اعلام کرد و نوشت: طرحی که دولت ارائه کرده امضا شده است و مهر ندارد و پس از سه سال و نیم مخالفت و جنبش مردمی ارائه شده است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها