امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114719
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه سی‌ان‌ان، رئیس پلیس فرگوسن از اتفاقات پس از قتل «مایکل براون» عذرخواهی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه سی‌ان‌ان، رئیس پلیس فرگوسن از اتفاقات پس از قتل «مایکل براون» عذرخواهی کرد.

«توماس جکسون» با انتشار ویدئویی خطاب به والدین مایکل براون و همه تظاهرات‌کنندگان فرگوسن گفت: «از شما به دلیل اینکه نتوانستم به اندازه کافی از حقوق شما در قانون اساسی دفاع کنم، عذرخواهی می‌کنم.»

این مقام پلیس افزود: «من به طور ویژه به خاطر از دست رفتن جان پسر شما(مایکل براون) عذر می‌خواهم و همچنین به دلیل اینکه زمان زیادی طول کشید تا جسد وی از خیابان برداشته و منتقل شود.»

وی با اشاره به ادامه روند تحقیقات درباره پرونده قتل براون گفت: «من بابت طولانی شدن بیش از حد روند تحقیقات هم بسیار و واقعا متاسفم.»

اظهارات روز چهارشنبه این مقام ارشد پلیس آمریکا به دنبال تشدید اعتراضات به قتل مایکل براون در شهر فرگوسن و برخوردهای خشن پلیس در قبال معترضان ایراد شد.

معترضان آمریکایی طی هفته جاری با برپایی تجمع و تظاهرات خشم خود را از کشته شدن براون سیاه پوست توسط پلیس سفیدپوست ابراز داشته‌اند؛ معترضان همچنین با تجمع در برابر پلیس فرگوسن، بارها بازداشت افسر مسئول قتل مایکل براون را خواستار شده‌اند.

قتل مایکل براون و اعتراضات آن ابتدا در فرگوسن و سپس در دیگر شهرهای آمریکا موج اعتراضات به تبعیض نژادی در این کشور را به همراه داشته و در روزهای اخیر فرگوسن باز هم صحنه اعترضات مردمی بوده است.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها