امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114727
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، هنوز گروه‌های مسلح از ضربه مهلک وارده به خاطر از دست دادن شهرک استراتژیک «ملیحه» و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، هنوز گروه‌های مسلح از ضربه مهلک وارده به خاطر از دست دادن شهرک استراتژیک «ملیحه» و پیشروی ارتش سوریه در «جوبر» به خود نیامده‌اند که با سیطره کامل این نیروها بر شهرک «عدرا العمالیه» و پیشروی سریع آنها در «عدرا البلد» مواجه شدند، درحالی که براساس تاکیدات منابع میدانی سوری این شهرک به زودی تحت سیطره ارتش سوریه خواهد بود.

همین منابع در ادامه تاکیدات خود، تصریح کردند که با آزادسازی شهرک عدرا العمالیه هدف بعدی ارتش سوریه شهر «دوما» خواهد بود که مهمترین پایگاه و کانون فعالیت گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام»، بزرگ‌‌ترین گروه تروریستی منطقه غوطه شرقی دمشق به سرکردگی زهران علوش مورد حمایت مستقیم عربستان سعودی است.

این تحولات سریع موجب شده تا غوطه شرقی در آستانه پاکسازی و آزادسازی کامل از عناصر مسلح تروریستی قرار گیرد که خطری جدی و بزرگ علیه گروه‌های تروریستی فعال در این منطقه تشکیل می‌دهد.

به همین دلیل زهران علوش امروز پنج‌شنبه با دادن فراخوانی تمام عناصر مسلح خود را به حالت آماده باش کامل برای مقابله با شرایط موجود درآورد.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها