امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11473
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 124
محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

محمد جواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت:‌ اصلاح‌طلبان بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی و عدم حضور آقای خاتمی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری هنوز به یک اجماع نرسیده‌اند.
 
وی درباره حضور دو چهره اصلاح‌طلب احراز صلاحیت شده یعنی حسن روحانی و عارف در عرصه انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: نیاز به این است که آقای روحانی و عارف در فرصت باقیمانده در سخنرانی‌ها و مناظره‌های تلویزیونی با ارائه نظرات و برنامه‌های خود، اصلاح‌طلبان را برای رای‌ دادن به خود اقناع کنند.
 
حق‌شناس در ادامه تصریح کرد: من فکر می‌کنم که آقایان روحانی و عارف امکان جذب حداکثری اصلاح‌طلبان را برای حضور بر سر صندوق‌های رأی خواهند داشت.
 
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پایان افزود: پیش‌بینی می‌کنم که این دو کاندیدای ریاست جمهوری 70 درصد از اصلاح‌طلبان را برای رای دادن به خود اقناع خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها