امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114736
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، اسرای آزاده فلسطینی که بار دیگر توسط رژیم صهیونیستی ربوده شده و در اسارت این رژیم ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، اسرای آزاده فلسطینی که بار دیگر توسط رژیم صهیونیستی ربوده شده و در اسارت این رژیم بسر می‌برند، دست به اعتصاب غذای یک روزه زده و از هیأت مذاکره کننده فلسطینی در قاهره خواستند تا برای آزادی فوری آنها دخالت کنند.

«قدروه فارس»، رئیس مرکز «اسیر فلسطینی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله تاکید کرد که این اقدام، گامی اولیه برای تحقق خواسته‌های این اسراست، به ویژه پس از آنکه رژیم صهیونیستی در این اواخر اعلام کرد که آزاده‌های فلسطینی که در چارچوب قرارداد سالیت آزاد شده و بار دیگر به اسارت گرفته شده‌اند، باید مابقی احکام خود را طی کنند.

فارس افزود: اشغالگران به بهانه اینکه این آزاده‌ها دارای پرونده‌های محرمانه و سری هستند، آنها را بار دیگر به اسارت گرفت، این درحالی است که برخی از این آزاده‌ها پیشتر به حبس ابد محکوم شده بودند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی بیش از 60 آزاده فلسطینی را بار دیگر از ژوئن گذشته بازداشت کرده، گفت:‌ شماری از خانواده‌های این آزادگان در بند رژیم صهیونیستی جهت اعلام همبستگی با این اسرای آزاده مقابل مقر صلیب سرخ جهانی در شهر «البیره» واقع در کرانه باختری دست به اعتصاب غذا زدند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها