امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114742
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
«بهزاد کاویانی» مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی «آسیا سه» که ویژه پوشش بازی های آسیایی 2014 اینچئون از روز شنبه کار خود را آغاز کرده است، درباره ...

«بهزاد کاویانی» مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی «آسیا سه» که ویژه پوشش بازی های آسیایی 2014 اینچئون از روز شنبه کار خود را آغاز کرده است، درباره محوریت و هدف اصلی این برنامه گفت: «آسیا سه» به پیشرفت ها و دستاوردهای ورزش ایران بین دو دوره‌های بازی های آسیایی می‌پردازد. گروهی از همکاران ما برای پوشش این بازی ها به اینچئون سفر کرده اند و بیژن خراسانی، محمدرضا احمدی و محمد سیانکی گزارشگران اعزامی به این مسابقات هستند.
وی درباره کیفیت پخش این دوره از رقابت ها ادامه داد: میزان ساعت بازی های این دوره نیز همانند دوره های قبلی است. تنها اختلاف ساعت بین ایران و اینچئون که حدود 5 ساعت جلوتر از ایران است کار رسانه ای اش را کمی سخت می کند.
مجری و تهیه کننده برنامه "توپ و تور" درباره بخش های چندگانه این ویژه برنامه توضیح داد: بخش اول برنامه که از دو بامداد شروع و تا حدود ساعت 16 ادامه می یابد، پخش مستقیم مسابقات را در دستور کار خود دارد. همچنین ویژه برنامه بعد از ظهر  نیز بعد از پایان مسابقه های هر روز به تحلیل و بررسی نتایج می پردازد. حواشی و تصاویری را هم از بازی ها به پخش می رساند و در یک ساعت و 45 دقیقه در واقع گلچینی از بازی های آسیایی را ارائه می کند.
وی درباره چندین ماه درگیری بازیکنان تیم ملی والیبال و بررسی عملکرد آن ها در مسابقات والیبال قهرمانی جهان افزود: بازیکنان ما طی چند ماه اخیر سختی های زیادی را پشت سر گذاشته و تمرینات مداوم و حضور مستمری در اردو داشته اند. ضمن این که آنها ضربه سنگینی هم به خاطر درگذشت حسین معدنی متحمل شدند. والیبال ما تا همین چند سال پیش حتی تصور دیدن بازی تیم های بزرگی مثل برزیل را از نزدیک نداشت اما امروز حریف جدی و سرسخت آنهاست. به نظرم قرار گرفتن در جمع 6 تیم بالای جهان افتخار بزرگی بود که به آن دست یافتیم.
مجری برنامه «صبح و نشاط» اضافه کرد: بعضی از 22 رشته اعزامی به مسابقات اسیایی با هدف مدال آوری و بعضی برای پشتیبانی و تجربه عرصه های مهم ورزشی در این دوره از رقابت ها حضور یافته اند که امیدوارم با نتیجه های درخشانی به کشور بازگردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار