امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114762
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 21
محمدباقر نوبخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: ما هیچ جا اعلام نکردیم که می‌خواهیم یارانه مردم را قطع کنیم اما تلاشمان بر این ...

محمدباقر نوبخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: ما هیچ جا اعلام نکردیم که می‌خواهیم یارانه مردم را قطع کنیم اما تلاشمان بر این است تا براساس مصوبه مجلس در بودجه سال آینده مجلس برنامه‌ریزی‌ها به سمتی حرکت کند تا افراد پردرآمد جامعه به تدریج از دریافت یارانه معاف شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت درآمدی دولت رو به بهبود است، به طوری که ما در یک ماه اخیر توانسته‌ایم بخش عظیمی از درآمدهای کشور را به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در استان‌های کشور اختصاص دهیم که این موضوع همچنان هدف‌ اصلی ماست.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: برای استان اردبیل نیز تلاش می‌کنیم تا 100 درصد اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور را ظرف دو ماه آینده اختصاص دهیم تا همه پروژه‌هایی که به مردم وعده داده شده تکمیل و زمینه بهره‌برداری آن فراهم آید.

نوبخت افزود: ما روی وعده‌هایی که دادیم و قول‌هایی که در سفرهای مختلف رئیس جمهور به اهالی شهرهای مختلف داده شده، هستیم و سعی و تلاشمان بر این است تا بدون کم و کاستی این تأمین منابع انجام شود.

انتهای پیام/62001/گ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها