امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114768
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۰
تعداد بازدید: 33
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات اخیر

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات اخیر نخست‌وزیر انگلیس در مجمع عمومی سازمان ملل، گفت: متأسفیم که اینگونه افراد بر کشورهای اروپایی حاکم هستند و به جای اینکه ما از این افراد رفتار منطقی‌ای را شاهد باشیم شاهد عربده‌کشی‌ها و بدمستی‌های آنان هستیم.
وی افزود: مقامات انگلیسی فکر می‌کنند که هنوز قرن نوزدهم است و آنها امپراطوری کبیر بریتانیا را مدیریت می‌کنند. در صورتی که امروز قرن بیست و یکم است و اراده ملت‌ها و دولت‌های انقلابی در دنیا حکم‌فرماست.
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: انگلیس نقش به سزایی در ایجاد فتنه در جهان اسلام داشته و تمامی تنش‌های قومی و فرقه‌ای در جهان اسلام توسط انگلیسی‌ها مدیریت شده است. انگلیس امروزه بزرگترین تروریسم دولتی جهان و تضییع کننده حقوق بشر در عراق و سوریه و ... است.
حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: فشارهایی که از سوی انقلابیون منطقه به انگلیس وارد شده عامل عصبانیت‌های اخیر مقامات این کشور است و من امیدوارم که مردم اروپا و انگلیس به خود بیایند و با دست خود این مقامات را از اریکه قدرت کنار زده و افرادی را که مختصر عقلی داشته باشند به قدرت برسانند.
وی افزود: ما در بحث بازگشایی سفارت انگلیس در تهران تجدیدنظر می‌کنیم و در اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عربده‌کشی‌های نخست‌وزیر انگلیس در سازمان ملل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اگر لازم بدانیم که باید مانع توسعه روابط با انگلیس شویم با تصویب قانون مناسب که جنبه تنبیهی برای روباه پیر داشته باشد این اقدام را انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها