امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114790
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 22
آیت الله حسن ممدوحی نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری، با اشاره به اظهارات ...

آیت الله حسن ممدوحی نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری، با اشاره به اظهارات مداخله‌جویانه دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس که ساعاتی پس از دیدار با رئیس جمهوری کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل ایراد شد، اظهار داشت: در سطح کره زمین بعد از صهیونیست‌ها «نجس‌‌تر» از انگلیس نداریم و تمام رفتارهای سردمداران این کشور ضد حقوق بشر است و در اصل توقعی هم به جز گستاخی از آنان وجود ندارد.

وی خطاب به مسئولان وزارت امور خارجه کشورمان ادامه داد: انگلیس از زمان قاجار و پهلوی مزاحم مملکت ما بوده، پس لازم است حواس خود را در برابر این روباه پیر جمع کنید زیرا آن ها تنها به دنبال منافع خودشان هستند.

آیت الله ممدوحی با اشاره به اینکه ضرر دیدار رئیس جمهور با کامرون بیش از نفع آن است، تصریح کرد: این دیدار برای این بود که طرف مقابل نرم‌تر شود اما در عمل دیدیم که آن ها شمشیر خود را تیزتر کردند و اگر سفارت این کشور در تهران فعالیت کنسولی خود را آغاز کند باید منتظر فتنه‌های جدید باشیم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی کشورمان باید پاسخ متناسبی به اظهارات کامرون بدهد، خاطرنشان کرد: در مرحله اول لازم است قاطعانه به این رفتارها واکنش جدی نشان داده شود و در مرحله بعدی باید ماهیت واقعی این کشور استعمارگر را برای مردم دنیا آشکار کرد.

آیت الله ممدوحی در پایان اظهار داشت: در فتنه 88 انگلیس و همدستانش از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به نظام مظلوم ما دریغ نکردند و بازهم تاکید می کنم که دولتمردان مراقب باشند تا در دام حیله‌گری‌های روباه پیر گرفتار نشوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها