امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11480
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع بزرگ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع بزرگ بسیجیان استان سمنان گفت: با طرح این سوال که چرا نباید سازش کرد؟ گفت: در اوج اعمال خصومت آمریکا در تمام ابعاد فرهنگی، سیاسی، علمی، هنری و حتی ورزشی علیه ملت ایران و در شرایطی که از هر انگشت آمریکا شرارت جریان دارد هرگونه نرمشی نشانه تسلیم، خواری و زبونی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به سازشکاران تصریح کرد: باید از سرنوشت کشورهایی نظیر مصر، لیبی، عربستان، اردن و ... عبرت گرفت که پس از سازش نه تنها از اهداف ملی و اعتقادات خود دست برداشتند که در تمام مسایل اجتماعی خوار و ذلیل گشتند و نفوذ سیاسی و هویت فرهنگی و غنای علمی خود را از دست دادند.

وی عبرت از فریبکاری‌های مکرر آمریکا و خلف وعده هایش در مواردی نظیر قضیه هسته‌ای لیبی و کره شمالی را یاد آور شد و افزود: هرگاه در مقابل استکبار کوتاه آمده‌ایم آنها با وقاحت تمام پیشروی کرده‌اند که می‌توان به مواضع کاملاً منفعلانه دولت اصلاحات اشاره کرد که نتیجه آن محور شرارت خواندن ایران از سوی آمریکا بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تعلیق داوطلبانه در دولت خاتمی و عمل نکردن به هیچ یک از تعهدات از سوی آمریکا را گواه دیگری بر دروغ شیطان بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: سازش در این شرایط که انقلاب اسلامی موجب بیداری همه ملت‌ها گردیده و بارقه امید و قیام را در جهان زنده کرده است اوج ناجوانمردی در حق ملت‌های آزاده و آزادی خواه است که آنان را در میدان جهاد تنها بگذاریم.

وی با ترسیم شرایط فعلی و وضعیت رو به اضمحلال آمریکا بیان کرد: ما زمانی که آمریکا در تمام مولفه ها در اوج قدرت بود با او وارد جنگ شده و شکست دادیم امّا امروز که آنان در افول قدرت بوده و در باتلاق مشکلات خود دست و پا می زنند آیا سازش توجیهی دارد؟

نقدی عقب نشینی از مبارزه با دشمن در آستانه شکست نهایی را کمال بی بلاهتی و بی خردی دانست و افزود: آیا ملت ها به عقل ما نخواهند خندید که به امریکای سال 79 میلادی که در اوج قدرت بود حمله ور شدیم حال بخواهیم با امریکای 2013 که در حال فروپاشی است سازش کنیم؟!

نقدی قول امام خامنه‌ای را که فرمودند «دست چدنی زیر دستکش مخملی» یاد آور شد و اظهار داشت: اگر قرار بود سازش کنیم چرا 220 هزار شهید و چند صد هزار جانباز داده و این همه سختی و فشار و تحریم را تحمل کردیم؟

وی یاد آور شد: روزی که در جهان تنهای تنها بودیم ایستادیم و مقاومت کردیم، آیا امروز که جهان سرشار از حامیان و همفکران و متحدان جمهوری اسلامی است، سازش عاقلانه است؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان نتیجه 35 سال استقامت را عزت و سر بلندی ایران دانست و خاطر نشان کرد: خداوند متعال فرموده است که «سستی مکنید و اندوهگین نباشید زیرا اگر ایمان آورده باشید شما برتری خواهید جست».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها