امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11485
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۳
تعداد بازدید: 220
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، عصر امروز علی‌اکبر ولایتی در بین مردم قزوین در مسجد محمد رسول‌الله (ص) با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، عصر امروز علی‌اکبر ولایتی در بین مردم قزوین در مسجد محمد رسول‌الله (ص) با اشاره به اینکه مردم ایران با مشکلات اقتصادی مواجه هستند، اظهار داشت: بنده این مشکلات را با اجرای یک برنامه کوتاه مدت در عرض 100 روز درمان و معالجه می‌کنم تا تورم و گرانی در کشور کنترل و کاهش یابد.

وی با بیان اینکه برخی افراد عنوان می‌کنند که درمان مشکلات اقتصادی کشور در عرض 100 روز محقق نمی‌شود، ابراز داشت: بنده با استفاده از کارشناسان و متخصصان اقتصادی برنامه‌ای را تدوین کرده‌ایم که با اجرای آن می‌توانم این مشکلات را برطرف کنم و به وعده‌ای که به مردم می‌دهم حتما به آن عمل می‌کنم.

عضو حزب ائتلاف پیشرفت بیان کرد: هر فردی باید از رئیس‌ جمهور آینده انتظارهای شناخت مشکلات، آسیب‌شناسی مشکلات توسط متخصصان و ارایه راهکار درمان مشکلات در کوتاه مدت را داشته باشد تا این رئیس جمهور بتواند با داشتن این ویژگی‌ها مشکلات کشور را برطرف کند.

این مسئول با اشاره به اینکه زمانی بنی‌صدر عنوان می‌کرد که من قانون را قبول ندارم که امام خمینی (ره) در پاسخ، به ایشان فرمودند قانون هم تو را قبول ندارد، عنوان کرد: با توجه به این مطلب هر فردی که مسئولیتی در کشور قبول می‌کند باید مطیع قانون باشد و در اجرای آن مصمم باشد.

وی با بیان اینکه دولت باید قانون را قبول داشته باشد، اذعان داشت: قانونی که توسط مجلس شورای اسلامی تصویب و شورای نگهبان آن را تأیید و ابلاغ می‌کند دولت باید آن را اجرا کند تا بسیاری از مشکلات کشور برطرف شود.

عضو حزب ائتلاف پیشرفت با اشاره به اینکه در برنامه 5 ساله اقدامات سلامت و درمان بیماری را رایگان می‌کنم، ابراز داشت: بنده در دولت آینده، بیمه سراسری با عنوان بیمه سلامت ایرانیان تاسیس و آن را جایگزین بیمه‌های ناقص و ناکارآمد فعلی می‌کنم.

این مسئول اذعان داشت: برخی از بیماران با داشتن دفترچه درمان وقتی به آزمایشگاه مراجعه می‌کنند باید 70 درصد درمان را خودشان پرداخت کنند که این روند درمان با داشتن این دفترچه‌ها فایده‌ای ندارد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: بنده با اجرایی کردن سیستم پزشک خانواده و درست کردن شیوه بیمه‌ها هزینه درمان بیماران را از 70 درصد به 30 درصد می‌رسانم و به مرور زمان آن را رایگان می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه شهروند یک، دو و سه در کشور نداریم، اظهار داشت: همه مردم ایران که در شمال، جنوب، شرق و غرب زندگی می‌کنند یکی هستند و بین آنان هیچ فرقی وجود ندارد.

ولایتی ادامه داد: متاسفانه برخی از مردم دارای دفترچه با بیمه تکمیلی و مزایای بازنشستگی هستند و برخی دیگر مانند کشاورزان از این ویژگی‌ها برخوردار نیستند که بنده در دولتم همه آنان را بیمه بازنشستگی می‌کنم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیمه محصولات کشاورزی را از برنامه‌های دولتش عنوان و بیان کرد: کشاورزان با سختی به کشت محصولات می‌پردازند که متاسفانه بر اثر حوادث غیر مترقبه مانند خشکسالی تمام محصول آنان از بین می‌رود و کشاورزان در اثر این حوادث دچار ضرر و زیان می‌شوند که بنده برای جبران این زیان محصولات باغی، دشتی و کشاورزی آنان را بیمه می‌کنم.

این مسئول با بیان اینکه خرید تضمینی محصولات کشاورزی از دیگر برنامه‌های دولتم است، اذعان داشت: متاسفانه کشاورزان محصولاتشان را با قیمت پایین‌تر به خریداران می‌فروشند که به دلیل درآمد کم برخی از آنان از شغل کشاورزی کناره‌گیری می‌کنند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: بنده در دولتم محصولات کشاورزان را خرید تضمینی می‌کنم تا آنان با انگیزه و امید به کار کشاورزی بپردازند.

عضو حزب ائتلاف پیشرفت با بیان اینکه کشاورزی و صنعت موجب رونق و توسعه کشور است، ابراز داشت: با حمایت از بخش کشاورزی میزان درآمد و اشتغال را در این شغل ارتقا می‌دهم و مشکلات فروش محصولات آنان برطرف می‌کنم.
انتهای پیام/77009/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها