امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114855
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جعفریان در حاشیه ورزش صبحگاهی در پارک لاله در مورد اقدام معاونت درمان ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جعفریان در حاشیه ورزش صبحگاهی در پارک لاله در مورد اقدام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران به جهت برگزاری ورزش همگانی گفت: دوستان معاونت درمان برنامه‌ای در هفته دفاع مقدس تنظیم کردند که همزمان با روز سلامت اعضای دانشگاه در آن شرکت کنند.

وی پیرامون برنامه‌های این دانشگاه جهت فراگیری ورزش همگانی گفت: هر چقدر و در هر سطحی بتوانیم در محیط کار، اطراف و خانواده ورزش را گسترش دهیم به نفع سلامت جامعه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: تحت هر شرایطی حداقل امکانات در شهر تهران برای ورزش وجود دارد و برای ورزش کردن نباید بهانه بیاوریم.

وی در مورد مهمان ناخوانده این روزهای شهر تهران گفت: بنا بر اعلام گروه حشره شناسی دانشگاه، عسلک پنبه  خطری برای انسان ندارد و ناقل بیماری نیست.

جعفریان در مورد دفاع مقدس هم یاد آور شد: این هفته برای افراد همسن و سال و بزرگتر از من یادآور خاطرات خاصی است، چرا که دوستان و همکلاسی‌های زیادی را در جنگ از دست دادیم.

وی افزود: این افراد همگی نمونه بودند و یا اگر نبودند هم اول نمونه شدند و بعد شهید؛ آنها شهدای بزرگواری هستند که بخاطر از خود گذشتگی‌ شان الان کشور تمامیت ارضی خود را حفظ کرده رشد علمی و اقتصادی دارد و قدرت منطقه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: نسل جدیدی که آن دوره را به یاد ندارد طبعا احساسش فرق می‌کند با کسانی که آن دوره را تجربه کرده و آن آدم‌ها را از نزدیک دیده‌اند، نسل فعلی اگر آن آدم‌ها را بشناسد و در مورد آنها و آن زمان مطالعه کند دیگر با کوچکترین مسئله نمی‌گوید «حالم بد شد و میخواهم از این مملکت بروم» و ترک وطن نمی‌کند.

وی به جوانان توصیه کرد: آن زمان هم آدم‌ها می‌توانستند به روی خود نیاورند، آما کار دیگری کردند که ثمره‌اش سربلندی کشور است؛ بد نیست نسل جوان گاهی در نوشته‌های دوران جنگ دوری بزند و ببیند که محیط آن زمان عجیب و غریب نبود و آدمهای کاملا معمولی در آن زورگار زندگی می‌کردند با این تفاوت که با تصمیم خود کارهای بزرگی می‌کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها